Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poleciały głowy za obrazę abp. Życińskiego

Utworzony przez 09, 16 maja 2011 r. o 21:00 Powrót do artykułu
Studencji KLASKALI, nie zaklaskali wypowiedźi. KLASKALI po wypowiedzi. A że tam śmierdzi wybiórczą to fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też już nie dam na KUL ani złotówki.Żydom POmagać nie będę.Dosyć mam żydostwa na każdym kroku-na Starym Mieście żydowskie knajpy,ciekawe czy w ich kraju by pozwolili na polską kuchnię.Nie zamierzam przepraszać żydostwa,nic im nie zrobiłem,tylu Polaków im pomagało a oni wciąż każą przepraszać.A u nich to niby sami święci?Ilu Polaków zginęło przez ich donosicielstwo?Wreszcie dlaczego pokrewni katolikom prawosławni nie płaszcza się tak przed nimi?Żadnej innej kultury tak się nie propaguje jak żydowskiej.A teraz mnie zlinczujcie i aresztujcie za ten wpis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty napisał:
Ja też już nie dam na KUL ani złotówki.Żydom POmagać nie będę.Dosyć mam żydostwa na każdym kroku-na Starym Mieście żydowskie knajpy,ciekawe czy w ich kraju by pozwolili na polską kuchnię.Nie zamierzam przepraszać żydostwa,nic im nie zrobiłem,tylu Polaków im pomagało a oni wciąż każą przepraszać.A u nich to niby sami święci?Ilu Polaków zginęło przez ich donosicielstwo?Wreszcie dlaczego pokrewni katolikom prawosławni nie płaszcza się tak przed nimi?Żadnej innej kultury tak się nie propaguje jak żydowskiej.A teraz mnie zlinczujcie i aresztujcie za ten wpis
Spoko,nikt ciebie nie zlinczuje,na pewno nie ja.Myślisz że jesteś jedyny który tak myśli? mylisz się,jest wielu.Nie będzie Żydziński pluł nam w twarz,zresztą już chyba fizycznie nawet nie może.A taki był Filozof!O jo joj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O santa inquisicjon głowy poleciały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ś w i a d c z e n i e Nowa Prawica uważa, że dziwne jest zachowanie JM Rektora KUL, który za słowa p.Grzegorza Brauna karze studenckie Koło Naukowe. Nowa Prawica zwraca przy tym uwagę, że słowa p.Brauna były istotnie raniące – ale gdyby powiedział tę samą prawdę o działaniach śp.Józefa Życińskiego w sposób parlamentarny, to ta wypowiedź zostałaby przez media, jak zawsze, całkowicie zamilczana. Sieć, 16 - V - AD 2011 Janusz KORWIN-MIKKE Stanisław ŻÓŁTEK Mieczysław BURCHERT Robert MAURER Adam WOCH Dariusz KALMUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty napisał:
Ja też już nie dam na KUL ani złotówki.Żydom POmagać nie będę.Dosyć mam żydostwa na każdym kroku-na Starym Mieście żydowskie knajpy,ciekawe czy w ich kraju by pozwolili na polską kuchnię.Nie zamierzam przepraszać żydostwa,nic im nie zrobiłem,tylu Polaków im pomagało a oni wciąż każą przepraszać.A u nich to niby sami święci?Ilu Polaków zginęło przez ich donosicielstwo?Wreszcie dlaczego pokrewni katolikom prawosławni nie płaszcza się tak przed nimi?Żadnej innej kultury tak się nie propaguje jak żydowskiej.A teraz mnie zlinczujcie i aresztujcie za ten wpis
to prawda ni e potrzebny jest wam zyd jak widzisz ze zydoskie to omijaj polska dla polakow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj waj! Giewałt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal! Zakłamanie klechów sięga zenitu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
O ś w i a d c z e n i e Nowa Prawica uważa, że dziwne jest zachowanie JM Rektora KUL, który za słowa p.Grzegorza Brauna karze studenckie Koło Naukowe. Nowa Prawica zwraca przy tym uwagę, że słowa p.Brauna były istotnie raniące – ale gdyby powiedział tę samą prawdę o działaniach śp.Józefa Życińskiego w sposób parlamentarny, to ta wypowiedź zostałaby przez media, jak zawsze, całkowicie zamilczana. Sieć, 16 - V - AD 2011 Janusz KORWIN-MIKKE Stanisław ŻÓŁTEK Mieczysław BURCHERT Robert MAURER Adam WOCH Dariusz KALMUS
Żałosne. Nikt poważny nie zwraca uwagi na paranoiczne wypowiedzi, to trzeba zrobić kupę pod drzwiami i nasikać na wycieraczkę. Jak nakrzyczą, to ogłosić się prześladowanym bojownikiem o prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że rektor Katolickiej uczelni potępia za obraźliwe wypowiedzi z nie potępia pracownika KUL, poseł Joanny Muchy za lobbowanie za dostępnością aborcji. Panie Rektorze, nie zdaje Pan sobie sprawy, jakim zgorszeniem jest popieranie (zabijania nienarodzonych)przez pracownika KUL, a może już tylko UL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich zgorszonych arb. Życińskim, odsyłam do opracowania: poczet Biskupów polskich,gdzie opisane są krótkie notki biograficzne w/w na przestrzeni prawie 1000 lat historii Polski i tam można się dowiedzieć, że co drugi Biskup, to łajdak,kłamca,zdrajca i co tylko najgorsze,rozpusty nie pomijając.Wielu z nich zawisło na szubienicy,a ukaranych w inny sposób też było wielu.Chodzi o zasady,że podłość nie będzie nazywana inaczej jak podłość panie Rektorze KUL,a dekorowanie Juszczenki na tej szacownej niegdyś Uczelni,również zapamiętana będzie jako zwykła podłość.Nie będzie też kłamstw w sprawie "wielkich" rodów magnackich (Braniccy,Potoccy,Lubomirskich,Radziwiłłów etc.)zapisanych haniebnie w historii Polski,a takie postaci jak Geremek,Mazowiecki,Wałęsa dołączyły do tej listy i nic tego nie zmieni,nawet Gazeta Wyborcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto i wolność słowa na KUL, nie od dziś się mówi że KUL to wylęgarnia SB-ków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam Twój "srebrny szerszeń"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie o "srebrnego szerszenia" skierowano do kolegi Czepialskiego :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życiński na katolickie pozdrowienie "Niech będzie pochwalony..." odpowiadał studentom "Dzień Dobry", jaki to jest duszpasterz??? Jakie świadectwo wiary dawał??? Laik, a nie duchowny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic się nie stało, nic się nie stało ! A Braun przesadził bo źle mówił o człowieku już nie żyjącym. A czy mówił prawdę, to już inna sprawa. Oklaski na koniec wystąpienia w programowo katolickiej uczelni mnie jednak trochę zdziwiły. No óż, tacy są katolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz do pracy w szkole na etat historyka, będzie przyjmować Komisja w składzie Gazeta Wyborcza, Ksiądz i Teatr NN. W Redakcjach DW,KL i TVP Lublin już dawno o to zadbano, sądząc po ich postawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MSX napisał:
Po pierwsze: Dla ciebie to Pan Profesor Niebelski a nie "stary Niebelski". Szacunku odrobinę. Po drugie: Jak będziesz miał ludziku taki dorobek naukowy jak Profesor Niebelski - wtedy zabieraj głos w Jego imieniu i wtedy będziesz mógł sobie interpretować, czy chodził z wąsem opuszczonym, czy też nastroszonym. Po trzecie: Łukasz nie jest winny. I dobrze o tym ludku wiesz...
widać synek dobrze broni tatusia, szkoda że nikt poza nim, opowiedz synku jak to było z tą habilitacją odgrzewaną jak schabowy (nie znacie dnia ani godziny jak lud pozna wasze winy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gotveld napisał:
widać synek dobrze broni tatusia, szkoda że nikt poza nim, opowiedz synku jak to było z tą habilitacją odgrzewaną jak schabowy (nie znacie dnia ani godziny jak lud pozna wasze winy)
I tu się ludziku mylisz... to nie synek nie broni tatusia:) Kulą w płot tym razem: ) No ale czego tu wymagać od ludzika o zawężonym lubelskim pojmowaniu rzeczywistości, która ogranicza się w ramach kwadratu Jastków - Elizówka - Dominów - Konopnica - Jastków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to się znaleźli obrońcy pospolitych leni i szkodników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...